Tere tulemast Yongsheng spordiklubisse!

Pakume treeninguid tervise edendamiseks ja võitluskunstide õppimiseks kõigile, sõltumata vanusest, ettevalmistustasemest ja eesmärkidest. Tervitame nii algajaid kui ka edasijõudnud sportlasi, noori ja täiskasvanuid, neid, kes soovivad oma tervist hoida, ja neid, kes unistavad võistlustest.

Meie treeninguid juhendab Meister Yongsheng Sheng, kogenud professionaal Hiinast. Rohkem teavet Meistri kohta leiate meie Meister Yongsheng Sheng lehelt.

Algajatele mõeldud Taiji 24 vormi õppimine algab olulisest etapist, mida ei saa vahele jätta. Tavaliselt moodustame uued rühmad kaks korda aastas (veebruaris ja oktoobris). Järgmisele kursusele registreerumiseks saatke meile sõnum läbi kontaktvormi.

Tavaliselt omandavad meie õpilased liigutuste järjekorra 3-4 kuu intensiivse treeningu jooksul. Siiski, Taiji 24 vormi tõeliseks valdamiseks on vaja sellele pühendada rohkem aega. "0. klassis" soovitame õppida vähemalt aasta. Isegi kui te lõpetate kursuse, on oluline meeles pidada, et paljud nüansid ja detailid muutuvad selgeks ja teadvustatakse alles pärast pikaajalist praktikat. Paljud meie õpilased leiavad väärtust kursuse kordamises, kuna see võimaldab süvendada arusaamist ja täiustada oskusi.

Wushu Kung-fu ja Qigong treeningutel algajad ja edasijõudnud saavad osaleda koos, seega nendele treeningutele võib ühineda igal ajal!

Oleme rõõmsad näha teid meie treeningutel! Liituge meiega, et saavutada oma füüsilised ja vaimsed eesmärgid!

Lisateave meie treeningute kohta